Konkurs – X International Natural Sciences Tournament (INST)

Drodzy Studenci,

zachęcamy do udziału w Konkursie X International Natural Sciences Tournament (INST).

W załączeniu informacje dotyczące konkursu dedykowanego do grup studenckich (3-5-osobowych) oraz zadania pierwszego etapu. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30.09.2019 (I tura) oraz 15.11.2019 (II tura).

X International Natural Sciences Tournament (INST) składa się z dwóch etapów.

W pierwszym studenci na podstawie rozeznania literaturowego rozwiązują zadania podane na stronie konkursu (http://www.scitourn.com/index), a następnie przesyłają rozwiązania poprzez formularz dostępny na tejże stronie.

Najlepsze zespoły zostaną zaproszone do udziału w rundzie finałowej, która w tej edycji odbywać się będzie na Uniwersytecie Warszawskim. W rundzie finałowej zespoły będą zmagać się ze sobą, występując w trzech różnych rolach – prezentującego swoje rozwiązanie (należy przygotować prezentację, w której zawarte będą informacje literaturowe, zaproponowane rozwiązanie; oceniana będzie również sama prezentacja), oponenta (wskazanie uchybień w rozwiązaniu grupy prezentującej, bez proponowania swojego rozwiązania) oraz recenzenta (merytorycznej oceny dyskusji obu stron, prezentacji itp.).

Wszystko oceniane jest przez grono jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele nauki z różnych dyscyplin. Językiem konkursu jest język angielski.

Konkurs daje świetną okazję do rozwoju, wzmaga kreatywność, promuje pracę w grupie, a także pozwala szlifować angielski oraz umiejętność prezentacji. Pytania proszę kierować pod adres: participants@scitourn.com.

Dodatkowych informacji udziela dr Marta Fiedoruk-Pogrebniak (Lokalny Komitet Organizacyjny): mfiedoruk@chem.uw.edu.pl.

Information letter

Problems Extramural 2020


Data publikacji: 05 lipca 2019

Data ostatniej modyfikacji: 05 lipca 2019