Wyróżnienia dla pracowników WCh przyznane przez Wydział Fizyki

Dziekan Wydziału Fizyki UW przyznał, na podstawie wniosków powołanej przez Radę Wydziału Fizyki komisji, nagrody za wyróżniające się prowadzenie zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/19 za następujące zajęcia prowadzone przez pracowników Wydziału Chemii:

  1. Dr Michał Lesiuk otrzymał Nagrodę im. dr. Zygmunta Ajduka za wyróżniające się prowadzenie ćwiczeń rachunkowych do wykładu „Elementy termodynamiki i fizyki statystycznej”. Dyplom został wręczony podczas Dnia Fizyka odbywającego się na Wydziale Fizyki 11 maja.
  2. Dr Joanna Wolska i dr Anna Zawadzka otrzymały podziękowania za bardzo dobrze ocenione przez studentów prowadzenie zajęć „Chemia organiczna z elementami biochemii, laboratorium”.
  3. Dr Dominika Ziółkowska otrzymała podziękowania za bardzo dobrze ocenione przez studentów prowadzenie zajęć „Chemia fizyczna, laboratorium”.

W trakcie posiedzenia Rady Wydziału Chemii Prodziekan ds. studenckich Wydziału Fizyki, dr hab. Krzyszof Turzyński pogratulował wyróżnienia dr. Lesiukowi oraz wręczył podziękowania pozostałym wymienionym wyżej Paniom.

 

Serdecznie gratulujemy!


Data publikacji: 22 maja 2019

Data ostatniej modyfikacji: 22 maja 2019