Rodzice na uniwersytecie-warsztaty 5.06.2018 i 14.06.2018

W imieniu zespołu projektowego Rodzice na Uniwersytecie (http://rodzice.partycypacyjny.uw.edu.pl/) wybranego w tegorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego UW zapraszamy pracowników administracyjnych, pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów, na edycję letnią trwających warsztatów. Projekt został objęty patronatem Prorektor ds. rozwoju UW prof. Anny Gizy-Poleszczuk.

Zachęcamy do udziału w module prawnym (zapraszamy z własnymi pytaniami i wątpliwościami na które prowadząca udzieli odpowiedzi), module psychologicznym (Równowaga praca a dom 5 czerwca oraz Co jest pomocne w komunikowaniu się w trudnych sytuacjach w pracy 14 czerwca), a także w module warsztatowym w ramach którego każdy może przedstawić swój punkt widzenia na aktualną sytuację rodziców na UW oraz postulowane przez siebie rozwiązania mające uczynić swój instytut, wydział, cały uniwersytet miejscem bardziej przyjaznym rodzicom.

Najbliższe terminy warsztatów: 5 i 14 czerwca (odpowiednio wtorek i czwartek). Można zapisać się na wszystkie trzy moduły, można zapisać się na dowolny moduł – zależnie od potrzeb i oczekiwań. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w warsztatach, a które pragną podzielić się swoimi spostrzeżeniami zapraszamy do skorzystania z formularza on-line.

Zespół realizujący projekt oraz eksperci realizujący poszczególne moduły – dr Barbara Godlewska-Bujok, dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik oraz dr Dobromir Dziewulak.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę projektu.

W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez mail: m.wieczorek@is.uw.edu.pl


Data publikacji: 22 maja 2018

Data ostatniej modyfikacji: 16 czerwca 2018