Dzień Otwarty Kampusu Ochota i Kampusu Centralnego UW [RELACJA]

W sobotę 14 kwietnia 2018 już po raz czwarty odbył się Dzień Otwarty Kampusu Ochota Uniwersytetu Warszawskiego. Tego dnia wydziały Biologii, Chemii, Fizyki, Geologii, Matematyki, Informatyki i Mechaniki oraz Centrum Nowych Technologii, Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Kolegium MISMaP i MSOŚ otworzyły swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych naukami matematyczno-przyrodniczymi.

Przyszli studenci mogli:
– odwiedzić niedostępne na co dzień laboratoria badawcze
– dowiedzieć się jak studiuje się na poszczególnych wydziałach naszego Kampusu
– posłuchać inspirujących wykładów naszych naukowców
– wziąć udział w ciekawych warsztatach naukowych oraz niezapomnianych pokazach doświadczeń
– zobaczyć na żywo łazik marsjański

Podczas Dnia Otwartego Kampusu Ochota UW 2018 na Wydziale Fizyki UW w mobilnym studiu Prodziekan ds. studenckich dr hab. Beata Krasnodębska-Ostręga mówiła o studiowaniu na Wydziale Chemii UW.

Rozmowa:

http://radiokampus.fm/podcasty/radio_kultury_i_nauki/jak_studenci_chemii_na_uw_przygotowuja_sie_do_zawo.html

 

Natomiast w sobotę 21 kwietnia 2018 r. na Kampusie Głównym (Krakowskie Przedmieście 26/28) odbył się Dzień Otwarty UW. Przyszli studenci mogli otrzymać informacje o studiach I, II i III stopnia, a także o studiach podyplomowych i kursach Uniwersytetu Otwartego. Podczas wydarzenia zaprezentowały się wszystkie uczelniane jednostki. Można było porozmawiać z wykładowcami i studentami, poznać zasady rekrutacji i pospacerować po zabytkowym kampusie. Wydział Chemii UW również uczestniczył w wydarzeniu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń!


Data publikacji: 23 kwietnia 2018

Data ostatniej modyfikacji: 07 czerwca 2018