Wyniki konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców

13 grudnia 2017 Wyniki konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Dr inż. Paweł Majewski, dr Anna Hoser, dr Maria Górna - badacze z Wydziału Chemii, którzy otrzymali stypendia dla wybitnych młodych naukowców ustanowione w 2017 roku

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał 40 074 650 zł na finansowanie stypendiów naukowych dla wybitnych młodych naukowców.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i cieszącym się imponującym dorobkiem naukowym w skali międzynarodowej. W XII edycji konkursu otrzyma je 209 wybitnych młodych naukowców.

Laureaci będą otrzymywali 5 390 zł miesięcznie przez okres do 3 lat.

W konkursie na stypendia dla wybitnych młodych naukowców rozpatrzono 1159 wniosków.

Badacze z Wydziału Chemii, którzy otrzymali stypendia dla wybitnych młodych naukowców ustanowione w 2017 roku:

• dr inż. Paweł Wawrzyniec Majewski, liczba miesięcy: 36, miesięczna kwota stypendium: 5 390 zł
  • dr Anna Agnieszka Hoser, liczba miesięcy: 36, miesięczna kwota stypendium: 5 390 zł
  • dr Maria Wiktoria Górna, liczba miesięcy: 36, miesięczna kwota stypendium: 5 390 zł.

Serdecznie gratulujemy!

Data ostatniej modyfikacji: 13 lutego 2018