„Najlepsi z najlepszych 2.0”

6 lipca 2017 „Najlepsi z najlepszych 2.0”

Zespół studentów (Piotr Szustakiewicz, Szymon Szostak, Dorota Grzelak, Katarzyna Sobczak) pod opieką dra Michała Wójcika zostali laureatami programu „Najlepsi z najlepszych”.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki konkursu „Najlepsi z najlepszych 2.0”. Wśród 63 nagrodzonych studenckich pomysłów jest 8 projektów z UW, w tym jeden projekt z Wydziału Chemii.

Opiekun naukowy: dr Michał Wójcik

Zespół studentów: Piotr Szustakiewicz, Szymon Szostak, Dorota Grzelak, Katarzyna Sobczak

Tytuł projektu: „Udoskonalenie nanomateriałów uzyskiwanych w technologii CARLINE dla zastosowań biomedycznych oraz udział drużyny koła naukowego SANA w konkursie iCAN 2018 i innych międzynarodowych konkursach i wystawach wynalazków”

Wartość udzielonego dofinansowania: 150 tys. zł

Laureaci programu „Najlepsi z najlepszych” otrzymają od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dofinansowanie, dzięki któremu będą mogli uczestniczyć w międzynarodowych konkursach, zawodach lub konferencjach.

Źródło: www.uw.edu.pl

Data ostatniej modyfikacji: 07 lipca 2017